قوانین و شرایط استفاده

تاربام یک سایت و فروشگاه اینترنتی است. علاوه بر مفاد زیر تمامی کالاها و خدمات این مجموعه از قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

الف- شرط عضویت

تاربام برای اشخاص بالای ۱۵ سال می‌باشد و با عضویت در این سایت شما تأیید می‌نمایید که سن شما بیشتر از ۱۵ سال است.

ب- حریم خصوصی

تاربام متعهد می‌شود که اطلاعات شخصی شما شامل نام، آدرس، ایمیل شمارا به هیچ شخص یا شرکتی فاش نکند.

کنترل محتوا به دستور مراجع محترم قانونی و قضایی در موارد خاص مستثنا است.

ج- شرایط استفاده

تاربام برای ارتباط با شما و اطلاع‌رسانی در مورد وضعیت سفارش‌ها و درخواست‌های ارسال‌شده برای شما در سایت و همچنین اطلاع‌رسانی در مورد سرویس‌ها، طرح‌ها و مراحل سفارش، ایمیل‌ها و پیامک‌هایی را به شما ارسال می‌کند. عضویت در سایت به‌منزله موافقت کاربر با دریافت این‌گونه پیام‌ها می‌باشد.

درصورتی‌که کلمه عبور خود را فراموش کنید، می‌توانید با استفاده از بخش فراموشی کلمه رمز، پسورد جدیدی را در آدرس ایمیل خود دریافت کنید و این تنها راه بازیابی کلمه عبور می‌باشد. مسئولین سایت به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر یا بازیابی کلمه عبور قبلی شمارا ندارند.

روش ارتباط با بخش سرویس و پشتیبانی سایت تاربام و از طریق ایمیل و شماره‌های پشتیبانی بوده و حداکثر زمان پاسخگویی به سؤالات و درخواست‌های شما ظرف 24 ساعت کاری می‌باشد.

کاربر با عضویت در سایت تاربام تعهد می‌کند که از امکانات و تسهیلات سایت که برای استفاده مطلوب وی فراهم‌شده، سوءاستفاده نکند. از ایجاد حساب‌های کاربری متعدد و…که مصادیق سوءاستفاده از امکانات و تسهیلات سایت محسوب می‌شود.

در صورت عدم رعایت قوانین سایت توسط کاربر، مسئولین سایت می‌توانند در هرلحظه عضویت کاربر متخلف را قطع کرده و سفارش‌های وی را ملغی کنند.

تغییر قوانین و مقررات

تاربام می‌تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هر موقع بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. متن قرارداد همیشه بر روی سایت قابل‌مشاهده است. درصورتی‌که در هرزمانی با این قرارداد مخالف بودید می‌توانید عضویت خود را از سایت حذف کنید…

بستن
مقایسه